شرکت. ارزش های اصلی ما. تاریخچه‌ ما.

شرکت آریا طیف آفرین از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را به عنوان یکی از واردکنندگان و تولیدکنندگان اصلی انواع هولوگرام و برچسب‌های گارانتی و ایمنی آغاز نموده و پیوسته با ارائه جدیدترین محصولات و راهکارهای مبــارزه بـا جعل و تقلب، حضوری فعال و تاثیرگذار در این زمینه داشته است. مشاهده فهرست اسامی برخی از شرکت‌ها و دانشگاه‌ها ، موسسات و سازمان‌های معتبر دولتی و خصوصی در بین مشتریان ما ، موًید جایگاه ویژه ای است که این شرکت در بین تولیدکننـدگان و صاحبان صنـایع و کالا و خدمـات دارد . بدیهی است رسیدن به این جایگـاه میسر نمی شود مگر با عنـایت پـروردگار و تلاش مستمر و صـادقـانه در جهت جلب اعتمـاد و رضـایت مشتری و با تکیـه بر اصل طلایی “مشتـری مداری و احترام به حقوق مصـرف کننده”.

بارزترین بازخورد خدمات صادقانه و رضایت‌بخش این شـرکت، وفاداری و حمایت بی‌دریغ مشتـریان از این مجموعه و متعاقباً افزایش تعداد مشتریان ما در طول این سال‌ها بوده است. با سنگین‌تر شدن بار مسئولیت این شرکت در پی افزایش تعداد مشتریان برآن شدیم تا با گسترش خدمات خود، گامی دیگر در جهت تامین سایر نیازهای این عزیزان در امور مربوط به چـاپ و تبلیغـات برداشته و نهایت تلاش خود را در خصـوص رفع دغدغـه‌های ایشـان در مورد مشکـلات موجود در رابطه با انجام این امور که عمدتاً ناشی از بی‌دقتی و سهل‌انگاری و بعضاً عدم مسئولیت‌پذیری مجریان امر است، به عمل آوریم.

اکنون مفتخریم که با بهره‌مندی از همکاران مجرب و حرفه‌ای و امکـانـات گستــرده، در کنار ارائه انواع هولوگرام و برچسب‌های گارانتی و ضد تلقب، به عنوان مشاور و مجری کلیه امور چاپی و تبلیغــاتی بسیــاری از شـرکت‌ها، سازمان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی مشغول ارائه خدمات هستیم.

باورهای شرکت آریا طیف آفرین

مشتری مداری

ما عمیقا باور داریم که هر مشتری سرمایه با ارزشی است که پیوسته باید با رعایت «اصل طلایی مشتری‌مداری» با تمام توان در جهت حفظ و نگهداری آن کوشید.

احترام به حقوق مصرف کننده

ما عمیقا باور داریم که احترام پایه و اساس همه تعاملات و روابط سالم و سازنده است و رعایت این اصل، ضامن دوام و بقای هر کسب و کاری است.

امانت داری و مسئولیت پذیری

ما باور داریم در رابطه با کاری که انجام می‌دهیم باید امانت‌دار و مسئولیت‌پذیر باشیم و پیوسته با تعهدی اعتمادساز و بدون محدودیت زمانی آماده پاسخگویی باشیم.

رسالت اجتماعی

ما باور داریم که علاوه‌ بر تعهد به مشتری، در مقابل جامعه نیز مسئول بوده و موظفیم با به‌کارگیری نهایت تلاش و دقت در انجام وظایف و جلب رضایت مشتری، به رسالت اجتماعی خود نیز عمل کرده و سهمی هرچند اندک در ارتقای هرچه بیشتر هویت تجاری و فرهنگی میهنمان داشته باشیم.

وفاداری و قدردانی

وفاداری یکی از زیباترین صفات بشری و قدردانی شایسته‌‌ترین پاداش آن است. ما پیوسته تلاش کرده‌ایم با عمل به تعهداتمان در مقابل مشتریان و مراقبت از منافع ایشان، قدردانی و وفاداری متقابل خود را اثبات نماییم.

ابزار معنوی

ما عمیقا باور داریم که صداقت، وجدان کاری، همدلی و رعایت اصول حرفه‌ای، ابزاری بسیار قدرتمند و کارآمد هستند که ما پیوسته از این ابزار معنوی بهره برده‌ایم.